Vonios kambario baldai Vilniuje

Feb 14, 2011 by

Vonios kambario baldai Vilniuje

Vonios kambario baldų gamyba.

Dirbame Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Plačiau apie mūsų gaminius galite rasti mūsų internetiniame puslapyje

www.grafostata.lt

Tel.  86 71 02 707

Užklausimus rašykite į žemiau esančią komentarų formą, ji bus persiųsta gamintojui.

Related Posts

Share This

3 Comments

 1. Liuda

  Laba diena, domina, kiek kainuotų natūralaus ąžuolo spalvos vonios spintelė (medžiaga turi būti atspari drėgmei).
  Plotis – 41 cm.
  Gylis – 21 cm.
  Aukštis – 170 cm.
  Su 2 durelėmis, 5 lentynomis. Ar baldui taikoma garantija? Per kiek laiko pagaminate?

  Liuda

 2. Irma

  Laba diena,reikalinga vonios spintele ilgis 181cm aukstis 91cm plotis 54cm,per viduri 3vnt stalciu,is sonu atidaromos dureles.Paskaiciuokite prasau kokia butu kaina.

  dekoju

 3. Jūsų Pasaulinis metų tiekėjo iš Turkijos

  Mes turime įvesti į Idevit Canakkale SIH garbę. Tes. Malz. San. Ve Tic. A.S. Buvo įkurta 1993 metais ir pradėjo sanitarinių gamybą. Šiandien kompanija imtis savo vietą tiek vietos ir eksporto rinkoje jos kokybę, klientų pasitenkinimą ir integruotą paslaugų mentaliteto. Įmonė gamina eksportuoti daugiau nei 30 šalių visame 4 žemynuose ir vietinėje rinkoje yra pardavimo agentų 7 Turkijos regionuose. šiuo būdu, bendrovė ėmėsi savo vietą 2008 m sector.ın santechnikos vadovavimo bendrovė padidino savo pajėgumus ir produktų asortimento su aukšto slėgio liejimo technologijos. Tiek eksporto ir vietos rinkoje buvo didelė paklausa İdevit markės pagal šią bendrovę pradėti naudoti aukšto slėgio savo gamybos technology.The pagrindinė idėja idealus Canakkale yra produkto kokybė ir pasitikėjimas šiuo būdu, bendrovė pasieks neribotas klientų pasitenkinimas. Idealus Keramika Santechnikos Medžiaga pramonės ir prekybos akcinė bendrovė 1993 metais, pradėjo gaminti santechnika ir vaidmens šiandienos Turkija, 7 iš 30 šalių ir 4 žemynų, aukščiausios kokybės, pritaikyti ir integruotą paslaugų sąvoka parduotuvėlė (santechnika ir vonios reikmenys) bendravimas atitinkamo sektoriaus produktai sustiprino savo pozicijas tarp lyderių …
  İdevit markės vidaus ir užsienio rinkose, o 2008 parodė jų pasitikėjimą kokybės ir paklausos reikia padidinti pajėgumus ir produktų asortimentas buvo klausos liejimo sistemą. Per šių tyrimų tikslas Keraminės Idealus “kokybės produktus ir pasitikėjimas” ir “besąlygišką klientų pasitenkinimas” yra teikti
  Mes norėtume patekti į verslo santykius su jūsų company.our pagrindiniai verslo kontaktų buvo sudarytas su įmonėmis Vakarų Europoje ir Šiaurės Amerikoje, ir mes verslą Rytų Europoje, Vidurio Rytuose ir Šiaurės Amerikoje, Bulgarija, Vokietija, Lenkija ir JAE konkrečiau.
  Mūsų pagrindiniai produktai yra:
  Keraminiai Santechnika
  Suderinami Kriauklės
  Suderinamas Tuštybė
  Baldinis Kriauklės
  Rezervuaras
  Bidė
  Drabužinė
  Pagal Skaitliukas kriauklės
  Atgal į Wall Tualetai
  Pakabinama WC
  Integruota Flushing
  Santechnikos Papildoma
  Vonios baldai
  Vonios spintelės
  Esame čia, kad pateikti visus savo produktų rūšį poreikius su mūsų plataus stiliaus produktų surinkimo ir technologijos. Siekiant suteikti jums bendrą idėją apie mūsų iki prekių, mes siunčiame jums mūsų naujausią e-katalogas kopiją pridėtą failą. Jei norite turėti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti mūsų “svetainėje katalogų:
  http://www.idevit.com.tr

  Mes tikimės kartu su palūkanomis išgirsti iš tavęs greičiau.

  Pagarbiai,
  Ayşe KOC

  IMPORT & EXPORT DEPARTAMENTAS

  İDEVİT Canakkale San. Ve Tic. A. s.
  Mimarsinan Mah. Sekerpinar Caddesi
  Çömlek Sokak No: 4 Tuzla / Stambulas
  Mobilus telefonas: +905053638381
  Skype: caysekoc
  Telefonas: +90 0216 423 47 12 PBX
  Faksas: +90 0216 423 47 19
  Interneto svetainė: http://www.idevit.com.tr