Akcijinės komodos

Nov 7, 2010 by

Akcijinės komodos

www.BaldaiGamyba.lt

Akcija komodoms 40% nuolaidos

Komodos dabar kainuoja tik 250 litų su atvežimu į Jūsų namus. Komodos pardavinėjamos vos ne už savikainą, nes norim atkreipti Jūsų dėmesį į mus bei mūsų baldus. Nes užsisakę komodą tikrai vėliau užsisakysite ir virtuvę ar spintą, stalą ar kitą Jums reikiamą baldą, nes patikrinta kokybė Mūsų vizitinis ženklas.

Komodų yra įvairiausių spalvų, čia bus pateikta tik keletas pavyzdžių. Komodos yra itin tvirtos palyginus su tomis, kurias galite išvysti didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose ir palyginus su tomis kurias atveža iš kaimyninės valstybės.  Mes gaminame iš 18 mm storio plokštės, kraštai kantuojami (laminuojami) PVC briauna, naudojame tik kokybišką furnitūrą. Suteikiame garantiją 2 metus, ir užtikriname, kad šis gaminys bus tvirtas ne porą savaičių ar menėsių, kaip prieš tai aptartos kitų gamintojų komodos.

Jei šie modeliai Jums nepatinka, galime pagaminti Jūsų skonį, fantaziją ir poreikius atitinkančią komodą, t.y. didesnę, su daugiau stalčių, su durelėmis, modernaus dizaino ir t.t.

Dirbame Kauno ir Jonavos miestuose ir jų apylinkėse.

Tad prašom skambinti mums ir tikrai nenusivilsite. Tel 86 85 81 448

Arba 867 867 229

Nestandartinių baldų gamyba, projektavimas, montavimas, pristatymas. Virtuvės, prieškambario, biuro, vaikų-jaunuolio baldai, drabužinės, spintos su stumdomomis durimis.

Mūsų el.paštas info@baldaigamyba.lt

Svetainė www.baldaigamyba.lt

el 86 85 81 448

Arba 867 867 229